Stosunki Przerywane

Gdy słyszę, że ktoś mówi, że potrzebuje przerwy w związku bierze mnie kurwica, dlaczego? Czy to nie jest za proste? Zamiast naprawiać to, co się zepsuło lub psuje od razu myślimy o tym by spróbować z kimś innym, najczęściej po prostu chcemy sprawdzić czy wciąż jesteśmy w tym biznesie i czy seks będzie smakował bardziej namiętnie z kimś nowym, lub tym kto nie był partnerem seksualnym przez ostatni długi czas, po którym wiemy czego się spodziewać. To smutne, ale co zrobić, gdy się z kimś rozstaniemy możemy próbować żyć dalej, albo też zakłóć się w pas cnoty i pogrążyć w rozpaczy. Najczęściej szukamy na siłę, szukamy przez wszelkie możliwe aplikacje typu Tinder (tu naprawdę nie znajdziecie miłości, uwierzcie mi, co najwyżej średni seks, a po co marnować życie na kiepski seks), udając, że nie wiemy czym jest owa aplikacja, przez Instagrama lajkując zdjęcia naszym niby ideałom, mając nadzieję, że odwzajemnią się tym samym albo nawet napiszą do nas. Ta początkowa nieśmiałość może zabić, nie ukrywajmy w większości przypadków pierwszą osobą z którą zaczynamy sypiać jest osoba, która maksymalnie w pięćdziesięciu procentach dorasta do pięt poprzednikowi. I teraz co się dzieje dalej, albo wplątujemy się w chory układ w którym udajemy przyjaciół, kochanków od święta, albo pseudo miłość i sypiamy ze sobą na potęgę, osiągając lub nie tą satysfakcję, której tak pragnęliśmy albo też kończymy po pierwszym spotkaniu, no lub kilku bo to nie jest to, o co nam chodziło. Seks jest mechaniczny, a my czujemy się niczym na wizycie u dziwki tylko nie otrzymujemy za to rachunku. To straszne uprawiać seks lub zrobić sobie seks maraton i nie czuć kompletnie nic, zero uczuć… być wyplutym z uczuć wręcz.

Co wtedy robi nasz(a) ex? prawdopodobnie to samo, chyba że jej świadomość miłości jest większa i płacze co noc, a łzy myje jej deszcz. Jednak następuje taki moment, że każdy z nas podnosi się z kolan, albo na nie upada tym razem już w seksualnym tego zdania znaczeniu. Jedno jest pewne, ex gdy mocno kocha, łatwiej go będzie zbałamucić, to mówię jako to osoba kochająca za bardzo, a może po prostu prawdziwie? Osoba skrzywdzona jest zawsze łatwym kąskiem wystarczy tylko trochę komplementów, retoryczne pytania o to dlaczego tak cudowna osoba jest sama, szczypta uroku i już łóżko nie jest puste. My oczywiście tak łatwo nie dowiemy się, że nasz(a) ex z kimś się spotyka, bo jeżeli to myśmy chcieli przerwy, to my jesteśmy tymi gorszymi, a im się dzieje krzywda… przypominam winowajca przerwy to ten jebnięty… istnieje większe prawdopodobieństwo, że ex będzie tym wygranym, bo nam zostaną nieudane stosunki, a ich ktoś odkryje na nowo. Dziewczyny nie tylko wy odkrywacie w takich sytuacjach swoją seksualność, my faceci mamy to samo. Gdy usłyszymy chociażby od kogoś fajną masz rękę, to od razu chce nam bardziej się zapierdalać na siłowni, albo wręcz zaczynamy o siebie dbać jak nigdy wcześniej. I pojawia się pytanie, na które pewnie nie chcecie znać odpowiedzi kto szybciej się zakocha, wy winowajcy przerwy? Czy też ofiary, które tak Was kochały? Życie bywa przewrotne tym bardziej, jeżeli wierzy się w karmę.

Wiele osób po tak udanych przerwach chce wracać do siebie, szczególnie ci inicjatorzy przerw do tych wczoraj ofiar, nieudaczników, a dzisiaj? Do tych nowych, pewnych siebie ludzi, którzy potrafią rozkochać w sobie na nowo, którzy skrzywdzeni odnaleźli dzięki komuś siebie na nowo, którzy dawali wam seks z uczuciami, taki jakiego nie dał wam nikt inny, ci którzy dawali Wam zawsze poczucie bezpieczeństwa i wsparcie. Czy Was zechcą? Pytanie kto chce dziwkę albo kurwiarza, którzy dla zaspokojenia własnych wymysłów przespali się z kilkoma osobami, kto chciałby tego który nas zostawia? To, że raz w życiu dostaniecie kolejną szansę wcale nie oznacza, że będą kolejne. Zdajcie sobie z tego sprawę… człowiekiem wystarczy wstrząsnąć pokazać mu jak się zmienić. To łatwe, zazwyczaj nie chcemy widzieć odpowiedzi na proste pytania, odpowiedzi którą dostajemy na tacy. Nie marnujmy życia na kiepski seks, zmarnujmy je na miłość, która zawsze da nam wsparcie, gdy tego najbardziej będziemy potrzebować i na seks, który w wieku lat osiemdziesięciu nadal będzie smakował tak samo wybornie. Nie marnujmy życia na osoby, które nie są zdecydowane, czego chcą, te które mówią nam, że jeszcze nie czas, a pierdolą się za naszymi plecami od nas oczekując tkwienia w marazmie i tęsknocie przy pełnym oddaniu, nie marnujemy czasu by czekać aż nadejdzie ten moment, gdy znowu nas zechcą, tylko na jak długo…

I ostatnia rada, możecie być najszczęśliwsi razem, ale gdy jej otoczenie cię nie trawi, może odpuścić? To walka z wiatrakami. Pocieszyć cię może jednak fakt, że ty chciałeś być na zawsze, a oni i tak odejdą prędzej czy później, sami będą już wtedy w szczęśliwych związkach, podczas gdy ty nadal będzie sam lub po prostu nieszczęśliwy. O miłość trzeba walczyć skarbie, nikt nie będzie tkwić w wiecznej depresji czekając na Twój powrót.

One Response to “Stosunki Przerywane”

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *